Одесский национальный экономический университет

Діджиталізація бізнесу, зокрема управлінських процесів, набирає темпів поширення у світових масштабах. Якість професійної підготовки майбутніх підприємців, керівників бізнесу та економістів будь-якого підприємства залежить від уміння використовувати на практиці відповідні програмні продукти.

Відповіддю на сучасний виклик бізнес-середовища є тренінг в умовах віртуального навчального підприємства, що вже третій рік поспіль проводиться для студентів 4-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» кафедрою економіки підприємства та організації підприємницької діяльності у кооперації з ПАТ «Одескабель».

Окремо висловлюємо подяку керівникам та спеціалістам IT-компанії «АРМКОМТЕХ» Дубілею О. М., Новожилову О.І., Дерменжі М.М. за надану можливість встановлення програми «Триплан» на особисті ПК студентів цього року, що дозволило проводити тренінг on-line.

Завдяки використанню програмного продукту ERP-класу «Триплан» студенти занурюються в управління операційною діяльністю підприємства, пізнають внутрішню логіку ключових бізнес-процесів компанії, виконують планові, контрольні, аналітичні та облікові дії, типові для операційного управління підприємством.  

Семенова В.Г.

Зав. кафедрою економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Одеського національного економічного університету,професор

Танасюк І.М.

Керівник центру сучасних освітніх технологій Одеського національного економічного університету, доцент

Внедрив автоматизированную систему управления персоналом Триплан, мы смогли оптимизировать временные затраты на принятие оперативных решений, получили возможность более эффективно использовать человеческие ресурсы. Использование кадровой программы позволило улучшить коммуникацию между различными подразделениями, сократило количество рутинной кадровой работы. Конечно, бумажные носители при этом никто не отменял, но мы оптимизировали затраты времени на их заполнение.

Виктория Чернова

начальник отдела управления и развития персонала ПАО «Одескабель»

 

         IT-КОМПАНИЯ «АРМКОМТЕХ»

  • info@steerp.com
  • + 380 67 448 57 17
  • г.Одесса, Николаевская дорога, 144
    65102
Закрыть меню